JBL EON ONE PRO

JBL ONE druhé generace je ideální zvukové řešení pro zvukaře, promotéry a hudebníky, kteří shánějí opravdu mobilní systém. Je vhodný pro živá vystoupení s nástrojem, konference, přednášky ad. Systém je složen ze subwooferu a skládacího výškového reproduktoru, který se pomocí nástavců připevní na vrch spodního reproboxu. Díky této konstrukci je zajištěno jak skvělé podání basů, tak velmi čitelné výšky a široký poslechový úhel.
Subwoofer disponuje 10" wooferem, tři výškové reproduktory potom nabízí osm 2" tweeterů, ve finále vám tato nekompromisní kombinace spolu s integrovaným zesilovačem zprostředkuje maximální výkon až 1500 W. EON ONE nově taky obsahuje profesionální DSP efektovou jednotku s efekty jako je reverb, chorus, nebo delay. Výškový reproduktor s nástavci lze po odmontování uložit do ozvučnice subwooferu, transport je tak velmi snadný.
K dispozici budete mít i pětikanálový digitální mixpult s flexibilní konektivitou a Bluetooth přijímačem, díky kterému můžete streamovat vaše oblíbené nahrávky a podklady až z deseti chytrých zařízení. Mixpult také nabízí třípásmový ekvalizér, ovladač pro Reverb, Gain a multifunkční knob pro ovládaní barevného LCD displeje. Dva USB porty potom umožňují nabíjení vašich zařízení z integrované baterie, nebo ze sítě. Tento kompaktní systém je skvělé zařízení typu "vše v jednom" pro každého mobilního zvukaře nebo hudebníka. 

0,00 Kč
bez DPH 0,00 Kč