MA Lighting, Grand MA3 onPC Command Wing XT

Novinka

PRONÁJEM

Cena na vyžádaní

¨"gMA3 onPC CW XT" je nekompromisním mobilním řešením vycházejícím z řady grandMA3. S předinstalovaným softwarem grandMA3 onPC na vestavěné originální základní desce MA je křídlo gMA3 onPC CW XT pultem s 4 096 parametry, který lze použít téměř na každé akci - stačí přidat dotykový monitor a je připraven k ovládání světel.

gMA3 onPC CW XT je mimořádně univerzálním řešením pro menší a střední instalace, streamovací studia i výkonný nástroj pro předprogramování a zálohování na koncertech. Je postaven na stejných nejvyšších standardech kvality v softwaru a hardwaru, které jsou aplikovány na celou řadu produktů grandMA3 a zajišťují, že uživatelé budou mít všechny výhody MA DNA. Křídlo gMA3 onPC CW XT je ideální volbou pro nové uživatele MA i veterány z oblasti uživatelů pultů MA.

gMA3 onPC CW XT je perfektní hardwarové řešení pro software grandMA3 onPC a práce na tomto křídle se vzhledem i pocitem se přibližuje k zážitku s gMA3 full-size.

Se 40 fyzickými fadery, 16 přiřaditelnými x-tlačítky a vyhrazenou hlavní přehrávací sekcí poskytuje křídlo gMA3 onPC CW XT spoustu možností.

Díky gMA3 onPC CW XT, které obsahuje příkazovou sekci pultů grandMA3, nebylo nikdy snazší používat software grandMA3 onPC. Uživatel má k dispozici všechny vstupy a výstupy pultu grandMA3. DMX, Midi, Ethernet, Timecode a Remote Control jsou po ruce přímo na křídle gMA3 onPC CW XT. Dodává se také se čtyřmi samostatnými výstupy pro monitor a dvěma konektory Gigabit Ethernet.

gMA3 onPC CW XT poskytuje maximální množství parametrů dostupných pro řešení grandMA3 onPC: 4096 parametrů se zabudovanými 2 DMX výstupy a 2 ethernetovými gigabitovými konektory pro protokoly DMX přes Ethernet.

Množství fyzických výstupů DMX se liší u každého produktu grandMA3 onPC, ale všechny odemykají parametry pro plnou funkčnost softwaru grandMA3. Neexistuje žádný kompromis v sadě funkcí a řada produktů umožňuje správnou volbu pro váš rozpočet nebo pokrytí individuálních potřeb.

Existují tři možnosti řešení onPC: křídlo grandMA3 onPC command wing XT, které je maximálním řešením onPC grandMA3, křídlo grandMA3 onPC command wing, které nabízí nejlepší mobilní řešení grandMA3, a nody grandMA3 onPC xPort, které nabízejí ekonomicky účinné řešení DMX výstupů pro ovládání pouze pomocí softwaru.

Sklad Brno: 1 ks

Sklad ext: 0 ks

0,00 Kč
bez DPH 0,00 Kč