MA Lighting, grandMA3 onPC 2Port Node 2k

PRONÁJEM

Cena na vyžádaní

GrandMA3 onPC 2Port Node 2K od MA Lighting je rozšiřující zařízení pro DMX pulty, které jednoduše připojíte k PC či laptopu a můžete začít vytvářet profesionální světelnou show. K ovladači si zdarma stáhnete software grandMA3 onPC a dále už je to jen na vaši fantazii a kreativitě. Všechny grandMA3 onPC xPort Nody jsou vybaveny výkonným procesorem a ethernetovým připojením 1000 Mbit/s pro zajištění nejspolehlivějšího a nejstabilnějšího připojení Ethernet k DMX a naopak. Každý grandMA3 onPC xPort Node je schopen zpracovávat data MA-Net3, MA-Net2, sACN a Art-Net a je plně kompatibilní s RDM.


GrandMA3 onPC 2Port Node 2K umožňuje řízení až 2048 parametrů, k jednoduché a rychlé kontrole využijete přehledný LCD displej. Zadní panel obsahuje powerCON, etherCON, DMX a USB konektory. Zařízení lze instalovat do 19" rackového systému.


Software grandMA3 má novou elegantní systémovou architekturu, která obsahuje nové příslušenství, funkce a ovládání efektů. Tyto průkopnické koncepty od špičkových vizionářů v průmyslu jsou prezentovány v uživatelském rozhraní a jsou navrženy tak, aby praktické úkoly byly intuitivnější. Vybírání příslušenství, nastavení hodnot, uložení předvoleb a samotné odbavení show by mělo být podobné, ale v mnoha podrobnostech procesu vylepšené.


Lepší přehled, rychlejší přístup a přesnější informace přispějí k lepšímu uživatelskému zážitku při programování a přípravě show. Informace o světlech a ostatních zařízeních jsou nyní obecné a umožňují jednodušší sdílení naprogramovaných dat mezi svítidly. Podporujeme také nový GDTF (General Device Type Format) nativně, což umožňuje výrobcům svítidel zajistit, aby jejich vlastni svítidla byla řízena tak, jak bylo zamýšleno.

Sklad Brno: 2 ks

Sklad ext: 0 ks 


0,00 Kč
bez DPH 0,00 Kč