MA Lighting, DOT 2 XL-F

PRONÁJEM

Cena na vyžádaní

MA Lighting je řada konzolí dot2 vhodná pro většinu divadel, koncertů, korporátních akcí, televizních studií a vzdělávacích prostor se světelným vybavením.

Zároveň je k dispozici dot2 software, který nabízí nápovědu a přímé rady k co nejjednodušímu seznámení nového uživatele jak konzoli používat na její plný potenciál. V konzoli je celá řada chytrých programovacích a přehrávacích možností poskytujících intuitivní přístup k pokročilým funkcím.

Přístup ke generickým funkcím jednotlivých zařízení je přes inteligentní dialog a funkce Store Look zajišťuje, že můžete kontrolovat a zaznamenávat, přesně to co operátor zamýšlí.

Automatizované nástroje jako jsou Track & Shield a Auto-Unblock zjednodušují správu cue-listu a Auto-Fix umožňuje na stránce Playbacku předejít neočekávaným zásahům. I přes své malé rozměry pultu, zahrnuje dot2 XL-F celou programovou sekci, playback master sekci, 14 playback faderů a 28 individuálních tlačítek pro playback.

Tři dotykové displeje s podporou jednoho externího dotykového displeje poskytují dostatek prostoru potřebného pro téměř jakýkoliv druh show.

Sklad Brno: 1 ks

Sklad ext: 1 ks 

0,00 Kč
bez DPH 0,00 Kč