Robe, ESPRITE™

PRONÁJEM

Cena na vyžádaní

Společnost Robe, lídr v segmentu pohyblivých světel, učinila další významný krok v inovacích. Přichází s novým LED automatizovaným svítidlem ESPRITE, které má přenosný, levný a rychle výměnitelný LED světelný zdroj, jenž důmyslně řeší problém dlouhé životnosti tam, kde je potřeba vysoký jas bílého diodového zdroje.

LED zdroj s označením TE™ 650 W (Transferable Engine) je navržen, vyvinut a vyroben přímo v továrně Robe a umožňuje rychlou a ekonomickou výměnu tak, jak jsou uživatelé zvyklí u výbojek. Na výběr je ze dvou modulů a to z HP (High Performance) modulu o vysoké svítivosti až 34.000 lm a barevné teplotě až 6.700K a modulu HCF (High Colour Fidelity), který přináší svítivost až 24.000 lm, bezkonkurenční podání barev (CRI 97) a barevnou teplotu až 6.000K. Možnost výměny prodlužuje životnost celého svítidla oproti jiným, která končí spolu s životností zabudovaného LED zdroje. Paprsku světla napomáhá i precizní optika Robe, která vytváří křišťálově čisté bílé světlo.

Komplexní řada funkcí zahrnuje: míchání CMY s pěkným plochým polem, variabilní CTO, dvě rychlá barevná kola, jedno kolečko s rotačnímy goby a jedno se statickými, rozkladový hranol (prisma) se 6 fazetami, 1° hrany změkčující frost a 5° wash frost filtr, animační kolečko (disk) a velkolepé vícebarevné efekty.

Rychlé, přesné a snadné rámování světelného kužele je zajištěno prostřednictvím patentovaného modulu rychlých ořezů, s individuálním ovládáním jednotlivých čepelí a obousměrnou 60° rotací pro extra jemné ovládání.
ESPRITE záměrně fouká veškerý proud vzduchu přes optiku, což má za následek snížení prachových usazenin a prodlužuje se tak doba mezi čištěním.

Volitelná jedinečná funkce Hot-Spot umožňuje přechod z plochého pole na kužel s posíleným tokem na středu a poměrem 2,5:1, jež poskytuje rovnoměrnou intenzitu při překrývání okrajů kužele a vytváří tak hladký wash. Dále je zde systém flicker-free Cpulse™ pro nejnovější fotoaparáty a kamery či Robe lineární stmívač L3™ pro slabé osvětlení a velmi plynulé pohasínání až do černé.

Ve svítidle ESPRITE se tedy nabízí přemíra funkcí, velmi vysoký výkon a dlouhá životnost v kompaktním balení o hmotnosti 27,8 kg.

Sklad Brno: 16 ks

Sklad ext: 16 ks 


0,00 Kč
bez DPH 0,00 Kč