Robe, Forte

PRONÁJEM

Cena na vyžádaní

Revoluční svítidlo FORTE™ přináší ohromujících 50.000 lm výstupu nejvyšší kvality. V kombinaci s výměnným světelným zdrojem a množstvím specializovaných inovací ukazuje budoucnost efektových světel.

Forte využívá sílu bílého LED modulu TE™ s výkonem 1000 W a širokého rozsahu zoomu 5° – 55°, aby spojilo vlastnosti spotu, washe a beamu do jednoho zařízení. Obvyklá ztráta na výstupu při použití úzkého zoomu je vyřešena důmyslným patentem Robe, který zvyšuje výkon o 15%.

Nový, nejmodernější systém míchání CMY poskytuje krásné, plynulé barevné přechody. V kombinaci se dvěma kolečky barev, filtry CRI 80 a 90 i variabilním CTO od 3.000 K do 6.700 K nabízí Forte celkovou jemnost barev. Komplexní balíček efektů zahrnuje dvě kolečka se šesti rotačními goby, lineární a kruhovou prismu, animační disk i ultra-rychlou iris clonu. Dále nabízí dva výměnné frost filtry 1° a 5° pokrývající celý rozsah zoomu, ořezové clony s ovládáním jednotlivých čepelí i celého modulu, Cpulse™ management pro HD a UHD kamery, +/- korekci zelené, elektronickou stabilizaci proti otřesům a zákmitům při rychlých pohybech nebo lineární, až 18bitové stmívání L3™.

Konektivitu a ovladatelnost zajišťují protokoly DMX 512. RDM, ArtNet, MA Net, MA Net 2 a sACN, jakož i REAP™ (Robe Ethernet Access Portal) pro přímou komunikaci po Ethernet síti či volitelné bezdrátové ovládání DMX.

Forte je vhodné všude tam, kde preferují silný světelný výstup, tichý chod a nízké tepelné vyzařování, tzn. do oper, divadel či TV studií. Neztratí se ale ani na koncertech a festivalech.

Sklad Brno: 0 ks

Sklad ext: 2 ks 

0,00 Kč
bez DPH 0,00 Kč