Robe, Tetra2™

PRONÁJEM

Cena na vyžádaní

Tetra2™ je lineární svítidlo postavené na technologii Spiider a Tarrantula.

Generuje ultra-úzký 4,5° paprsek z každého z 18 pixelů a vytváří jasnou, definovanou "stěnu" světla, tak často požadovanou světelnými designéry. Plné a jednolité světelné stěny lze docílit použitím několika svítidel.

Díky přidání dvou exkluzivních Robe patentovaných MCFE™ (Multi-Colored Flower Effects) se pixelově řízená Tetra2™ odlišuje od ostatních liniových světel promítáním charismatických animací ve vzduchu.

Kompaktní, podrobný design svítidla umožňuje umisťovat jedno vedle druhého tak, že zachovávají stejné rozestupy mezi pixely. Homogenizovaný kužel světla spolu s hladkým zoomem 10:1 poskytuje wash výstup až do 45° pro pokrytí stěny či horizontu, ale také možnost přízemního (footlight) svícení či dynamické efekty ve vzduchu s rychlými pohyby.

Tetra využívá nejnovější patentované technologie společnosti Robe, včetně L3™ (Linearita při slabém svícení) pro nepostřehnutelné setmění, 18bitové ovládání pro velmi hladké míchání barev a Cpulse™ pro svícení bez blikání (flicker-free) pro film a televizi, a to i na nejnovějších kamerách.

Vestavěný ethernetový přepínač a široká škála protokolů (sACN, Art-Net nebo Kling-Net) umožňují rychlou síťovou instalaci a snadnou kontrolu z mediaserverů, po DMX nebo interních efektových modulů.

Sklad Brno: 0 ks

Sklad ext: 40 ks 

0,00 Kč
bez DPH 0,00 Kč