Shure, QLXD24 Beat 87A

Bezdrátový set s ručním (hand) mikrofonem série QLX-D, 24-bit digitální přenos, mikrofonní kapsle Beta 87 - kondenzátorová, napájení akumulátorem SB900, nebo AA alkalickou baterií, provozní doba až 10 h, automatická IR synchronizace vysílače s přijímačem, UHF pásmo, šifrování přenosu AES256, dosah 100 m, možnost provozu až 22 systémů současně, displej.

Mikrofonní vložka Beta87 Mikrofon Beta87 je celosvětově oblíbený pro svůj bohatý a na detail věrný zvuk, dodávající vokálu krystalickou čistotu a srozumitelnost. Díky tomu je první volbou mnoha špičkových umělců i zvukových techniků.

Prvotřídní elektretová kapsle se vyznačuje velmi jemným rozlišením, velkým frekvenčním rozsahem a schopností zpracovat signály o vysokém akustickém tlaku. Mikrofon je možné použít při profesionálním živém ozvučování, rozhlasovém i TV vysílání a při studiovém natáčení. Konstrukce se při tom vyznačuje vysokou odolností a schopností vydržet i náročný koncertní touring. Jemné utlumení spodního kmitočtového pásma napomáhá kompenzovat nežádoucí proximity efekt a ve spojení s třístupňovým pop-filterem slouží jako prevence explozivních zvuků vznikajících při blízkém snímání vokálu. Charakteristické zvýraznění vyššího středního pásma zvyšuje srozumitelnost a brilanci zvuku.

Plná superkardiodní směrová charakteristika s útlumem v úhlu cca 125 stupňů zajišťuje maximální oddělení od nežádoucích zvuků, minimalizuje zabarvení zvuku snímaného mimo osu a snižuje riziko vzniku zpětné vazby při vysokých úrovních zesílení.

0,00 Kč
bez DPH 0,00 Kč