Yamaha, MG 124cx

Nové mixážní pulty střední třídy MG série nabízejí ušlechtilý vzhled a spoustu propracovaných funkcí v lehčím a menším balení.

MG124C a MG124CX skvěle zapadají do střední třídy MG série mixážních pultů a přinášejí zvukovou kvalitu a pokročilé možnosti, jako například kanálová komprese, které v této třídě nemají konkurenci. Můžete si vybrat buď model pro širokou škálu amatérských nebo profesionálních aplikací: MG124C, pokud nepotřebujete efekty nebo už máte jiný externí efektový procesor, který používáte; nebo si vyberete model MG124CX, pokud chcete ušetřit místo a využívat vynikající zvukové možnosti vestavěného digitálního efektového procesoru SPX.

Rozšířená kapacita a univerzálnost pro studio nebo pódium

Pro aplikace, které vyžadují až 12 vstupních kanálů nabízí modely MG124C a MG124CX senzační zvuk MG série plus další možnosti univerzálního směrování signálu. Jediný rozdíl mezi těmito dvěma modely jsou efekty. Pokud nepotřebujete efekty nebo již máte kolekci externích efektů, které používáte, pak bude pro vás správnou volbou patrně model MG124C. MG124CX nabízí vestavěný vysoce kvalitní digitální multiefektový procesor, který vám přináší vše, co potřebujete, v kompaktní balení.

Flexibilní 12-vstupová konfigurace

0,00 Kč
bez DPH 0,00 Kč